Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego za nami

Po dwóch dniach i rozegranych sześciu wyścigach na Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Klasie Laser, regaty zostały rozstrzygnięte i poznaliśmy nowych mistrzów województwa w klasach ILCA (Laser).
 
 
W klasie ILCA 4 (Laser 4.7) w kategorii kobiet mistrzynią została Lidia Łagodzińska (SEJK Pogoń Szczecin), a mistrzem w kategorii mężczyzn Kacper Rodziewicz (Kołobrzeska Grupa Regatowa). W klasie ILCA 6 (Laser Radial) w kategorii kobiet mistrzynią została Zuzanna Szymanowicz (Kołobrzeska Grupa Regatowa), a mistrzem w kategorii mężczyzn Antoni Pasich (Centrum Żeglarskie Szczecin). Z kolei w klasie ILCA 7 (Laser Standard) mistrzem województwa został Jędrzej Bering (Centrum Żeglarskie Szczecin). Nowym mistrzom serdecznie gratulujemy!
 
 
Drugiego dnia regat na akwenie regat znajdującym się na wysokości mola w Kołobrzegu, panowały stabilne warunki ze średnią siłą wiatru 13 węzłów i niezbyt wysoka falą. Pozwoliło to Komisji Regatowej na sprawne przeprowadzenie trzech wyścigów.
 
Organizatorem regat była Kołobrzeska Grupa Regatowa, a w organizacji wspierał ją Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski, Urząd Marszałkowski, Miasto Kołobrzeg, Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg, RCK, MOSiR.
 
 
link do wyników:
 
 
 
info i zdjęcia: Kołobrzeska Grupa Regatowa
 
 

 
 

Udostępnij