Oferta najmu pomieszczeń na terenie Portu Rybackiego

1. Sklep nr 4 pow. 24,85 m² + 8,71m² Budynek Główny „Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o. o. informuje, że posiada do wynajęcia lokal handlowy usytuowany na parterze Budynku Głównego w Porcie Rybackim przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu. Lokal składa się z 2 pomieszczeń (handlowego i zaplecza). W lokalu jest wyodrębniony punkt sanitarny, ściany i posadzka wyłożone są glazurą i terakotą. Powierzchnia lokalu handlowego wynosi 24,85 m2 a powierzchnia przed lokalem 8,71 m2.

 

2. Boks siatkowy A5 pow. 6m² Nabrzeże Skarpowe

3. Boks siatkowy nr 4 pow. 8 m² Nabrzeże Skarpowe

4. Boks siatkowy nr 3 pow. 8 m² Nabrzeże Skarpowe

„Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. informuje, że posiada do wynajęcia boksy w formie wiat magazynowych, znajdujące się przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu. Boksy są zadaszone, zamykane dwuskrzydłową bramą. Ściany boksów wykonane są z paneli z siatki drucianej. Powierzchnia boksów wynosi od 6 do 8 m².

 

5. Pomieszczenie magazynowe nr. 36 pow. 25,10 m² Budynek Magazynowy 3i3’ „Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. informuje, że posiada do wynajęcia pomieszczenie magazynowe, znajdujące się w obiekcie usytuowanym przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu. Pomieszczenie zamykane jest szeroką bramą roletową i posiadają instalację elektryczną. Powierzchnia pomieszczenia wynosi 25,1 m².

 

W celu uzyskania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Portu Rybackiego przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu (tel. kontaktowe: 605 353 803, 605 353 718) lub o składanie wniosków w formie elektronicznej na adres sekretariat@zpmkolobrzeg.pl.”

Udostępnij