Startuje tramwaj wodny

Startuje nowa, zapowiadana atrakcja miejska jaką jest tramwaj wodny.

 
Już od najbliższego piątku zgodnie z harmonogramem przedstawionym w załączniku jednostka o nazwie Berta Bleue i parametrach (8,7 m długości, zanurzenie 20 cm) będzie pływać po kołobrzeskim porcie, a także rzece Parsęcie.

 
Jednostka będzie mogła jednocześnie na pokład zabrać 12 osób. Jest dostosowana do żeglugi po rzekach. Wcześniej woziła harcerzy po Renie. Z racji małego zanurzenia ma możliwość dopłynięcia aż do wysokości Muzeum Oręża Polskiego.

 
Trasa:

 
Port Jachtowy (Reduta Morast) – Rzeka Parsęta – Port Jachtowy (Reduta Morast) – Port Rybacki – Port Jachtowy (Reduta Morast). Koszt przepłynięcia całej pętli to 30 złotych. Będzie możliwość również nabycia biletów odcinkowych w cenie od 5 do 20 złotych.

 
Jednostka będzie pływała przez całe wakacje, 5 razy dziennie. Start rejsów o 12:30, 13:30, 14:30, 15:30 oraz 16:30. Bilety będą do nabycia u obsługi tramwaju wodnego.
 
 
Pierwszy rejs odbędzie się w piątek o 12:30. Start zgodnie z harmonogramem w Porcie Jachtowym (przy Reducie Morast). Więcej informacji pod numerem telefonu: 883 422 404 (obsługa tramwaju wodnego).
 
 

Udostępnij